facebook instagram telegram telegram
کلوپ بچه‌های گل‌آقا افتتاح شد!

"ما بچه‌های گل‌آقاییم٬ اگه بزرگ شدیم٬ اگه صاحب اندیشه‌ایم فقط به خاطر گل‌آقاست...ما زود یتیم شدیم٬ گل‌آقا زود رفت اما... بچه‌های گل‌آقا هستند٬ بچه‌هایی که خود گل‌آقا بزرگشون کرده و حالا می‌تونن ادامه دهنده‌ی راه و هدف والای پدرشون باشند."
متنی که خواندید توضیح موسسان کلوپ بچه‌ها...گل آقاست که در این نشانی راه‌اندازی شده تا بچه‌ها ...گل‌آقایی‌ها بتوانند در عالم مجازی دور هم جمع شوند و ضمن زنده نگه داشتن خاطرات خوب گذشته، کمک کنند تا چراغ طنز گل‌آقایی همچنان روشن بماند. نیلوفر افلاکی، رضا مرادی نژاد، حسام نظافت و سعیده علیزاده بچه‌هایی هستند که برای راه اندازی این کلوپ آستین بالا زدند. همین جا به آنها خسته نباشید می‌گوییم و امیدواریم به کمک همه بچه‌ها ... گل‌آقایی‌های اینترنت باز بتوانند یکی از بزرگترین کلوپهای فرهنگی کشور را اداره کنند.

آلبوم تصاویر، مقالات، لینکستان، نظرسنجی‌ها و لینک‌های داغ از بخشهای متنوع و جذاب این کلوپ است. راستی اعضای موسس کلوپ بچه‌ها ...گل‌آقا همراه با خبر افتتاح کلوپ‌شان این نامه الکترونیکی را هم برای ما فرستاده بودند که ضمن خداحافظی شما را به خواندنش دعوت می‌کنیم:
اردیبهشت بود که قلم سبزش بر زمین افتاد...11 اردیبهشت 1383.
اگرچه غم دوری‌اش برای ما بسیار سخت بود، اما از طرفی خوشحال بودیم که بچه‌های آسمان دوباره حضور گل‌آقای ملت ایران را در کنار خود حس خواهند کرد. و از اینکه به ما اعتماد کرد و بچه‌ها...گل‌آقا را به بچه‌های گل‌آقایی سپرد، احساس غرور می‌کنیم. ما دوباره آمده‌ایم تا در سالروز افتتاح شعبه آسمان گل‌آقا، در روزی که متعلق به گل‌آقاست قراری با بچه‌های ایران زمین بگذاریم. آمده‌ایم تا بگوییم که روزگاری در زیر همین آسمان با گل‌آقا زیسته‌ایم، و اکنون که دیگر او در کنار ما نیست، می‌خواهیم ثابت کنیم که نشانه‌هایی از هدفش در رگهایمان جاریست. هدف ما هدف گل‌آقاست.
منتظر حضورتان هستیم، حضوری به سبزی قلم گل‌آقایی و به پاکی روح گل‌آقا و به تداوم یاد گل‌آقا در ذهن تمام مردم ایران...

تاريخ : يكشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۹

Keywords:
About Golagha Child Magazine Cloob

دسته بندی

نشريات خودمان

نظرات

امیدوارم بتونیم دینمون رو به گل آقای ملت ایران...به بچه های ایران ادا کنیم و در آرزوی اون پنج شنبه هایی هستیم که دوباره به امید خریدن هفته نامه ء بچه ها... گل آقا از خونه خارج شیم
ارسال توسط :  سعیده علیزاده | پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۹

 
از كلوب ديدن كردم و عضو شد.
جالب و جذاب بود.

ارسال توسط :  مجتبي | جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۸۹

 
کلوپ قشنگیه دستتون درد نکنه
ارسال توسط :  سمین | شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۹

 
خیلی خوبه که حداقل توی دنیایه مجازی با گل اقا همراه باشیم
ارسال توسط :  مهرناز | جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۸۹

ارسال نظر

لطفاً نظرتان را به فارسي بنويسيد. نظر شما پس از تاييد نمايش داده خواهد شد.
لطفا" کد زیر را در قسمت پائین آن وارد نمائید.
نام:
 
پست الكترونيك:
 
وب سايت (لطفاً آدرس به صورت کامل وارد شود. بعنوان مثال: http://www.golagha.ir):
 
نظر:  

 


©با معرفت‌ها ذکر مأخذ می‌کنند!
powered by: