facebook instagram telegram telegram
لبخند عیدی بدهید!
عیدی دادن یک رسم شیرین ایرانی است.برای اینکه شیرینی این رسم زیر دهان هردو طرف ماجرا (یعنی هم عیدی دهنده هم عیدی گیرنده) برود، از کتابهای گل‌آقا عیدی بدهید. چرا؟ چون هم عیدی گیرنده عیدی می‌گیرد که در ایام عید لبخند به لبش می‌آورد هم عیدی دهنده یک عیدی پرلبخند با هزینه مناسب عیدی می‌دهد. از ۲۵ بهمن تا ۲۵ اسفند مي‌توانيد تمامي محصولات گل‌آقايي را با تخفيف ۱۵ درصدي تهيه كنيد، اگر دوست دارید نگاهی به بسته‌های عیدی پیشنهادی ما بیندازید:

takhfif98576976.jpg

از جایتان تکان نخورید و این توصیه ها را فراموش نکنید!
بخش فروشگاه اینترنتی گل‌آقا امکان خرید کارت به کارت و فروش اينترنتي را برای دارندگان کارتهای شبکه شتاب فراهم کرده. حالا می‌توانید با خیال راحت پشت کامپیوترتان بشینید و همه این کارها را بدون هیچ جابجایی اضافه‌ای انجام دهید!
براي خريد به صورت كارت به كارت مي‌توانيد مبلغ را به شماره کارت ۶۲۷۳-۵۳۱۰-۵۰۲۷-۷۰۸۲ بانک تجارت به نام پوپک صابری فومنی پرداخت کنید و سپس کد سفارش و کد پیگیری را یادداشت و به شماره ۸۸۷۹۳۰۱۱ فکس كنيد و يا به اين نشاني بفرستيد.
1- اگر مي‌خواهيد به شيوه سنتي خريد كنيد: در صورتیکه می‌خواهید سفارش عیدی خود را به صورت پستی دریافت کنید اول از همه یادتان باشد که زمان تحویل پستی بسته دست ما نیست. بعد از قبول این واقعیت! هزینه بسته را به اضافه مبلغ ۵۰۰۰ریال هزینه پست سفارشی به شماره حساب ۰۱۹۰۷۱۱۷۰۶ بانک تجارت شعبه آپادانا نوبخت تهران (قابل واریز در کلیه شعب بانک تجارت) به نام پوپک صابری فومنی - نشر گل‌آقا پرداخت کنید و سپس کد سفارش را روی فیش یادداشت و فیش را به شماره ۸۸۷۹۳۰۱۱ فکس كنيد و يا به اين نشاني بفرستيد.
2- اگر ساکن تهران هستید با ما تماس بگیرید تا بسته را با پیک برایتان بفرستیم. هزینه بسته را هم به همان مامور پیک بپردازید.
3- یادتان نرود که اطلاعات لازم مثل نشانی و نام خودتان (یا شخص عیدی گیرنده) را برایمان بفرستید. اگر اینترنتی هستید این اطلاعات را به اين نشاني بفرستید.

بسته شماره يك؛ عیدی برای نوجوانان
یک مجموعه کتاب بچه‌ها من هم بازی (در سه جلد سبيل بابا ناميزونه، مثل كنه چسبيدن، كي بود رفت زير ميز؟) (نوشته منوچهر احترامی) با کتاب استعداد درک نشده (نوشته علی زراندوز)

بسته شماره دو؛ عیدی برای نوجوانان
کتاب  کلک مرغابی (نوشته عمران صلاحی) با کتاب چگونه ترنج دانشمند شد (نوشته گیتی صفرزاده) و کتاب شغال خرسوار (نوشته حسین گلستانی)

بسته شماره سه؛ عیدی برای بزرگسالان
کتاب گفتار طرب‌انگیز(نوشته عمران صلاحی)، کتاب گاهی اوقات دوست دارم مجرد باشم (ترجمه مهشید میرمعزی)، کتاب قصه‌هایی برای بزرگسالان (ترجمه آبتین گلکار)

بسته شماره چهار؛ عیدی برای علاقه‌مندان به کیومرث صابری (گل آقا)
کتاب شرح حال و گزیده آثار گل‌آقا (نوشته رویا صدر)، کتاب عصر ضحاک (نوشته کیومرث صابری)، کتاب برداشتی از فرمان علی(ع) به مالک اشتر (نوشته کیومرث صابری)

ما هم عیدی می‌دهیم!
اگر یکی از بسته‌های پیشنهادی ما را برای عیدی دادن انتخاب کردید، ما هم دفترچه یادداشت و کارت آبدارخانه به شما هدیه خواهیم داد. اگر دلتان می‌خواهد بسته گل‌آقا به عنوان عیدی از طرف شما برای کسی فرستاده شود، نام شخص مورد نظر را بگویید تا کارت آبدارخانه را به اسم او بنویسیم.

posterjashnvare.jpg

عید آمد و ما مانتو فروش نیستیم!
در شرایطی که کلیه مانتو فروشی‌های میدان هفت‌تیر تهران جشنواره فروش زمستانی برگزار می‌کنند و خدا را شکر مردم هم برای استفاده از این تخفیف زمستانی سر و دست می‌شکنند، کتابفروشی‌های خیابان کریمخان و كتابفروشي اگر (خيابان ۱۶آذر. کوچه عبدی‌نژاد. شماره شش) هم جشنواره زمستانی برگزار کرده و اعلام کرده‌اند که از ۲۵ بهمن ماه به مدت ۱۰روز کلیه اقلام فرهنگی‌شان را با تخفیف ۱۰درصدی می‌فروشند.

به امید رسیدن بهار سرسبز

تاريخ : سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۹

Keywords:
About Golshop

دسته بندی

كتاب‌هاي خودمان


ارسال نظر

لطفاً نظرتان را به فارسي بنويسيد. نظر شما پس از تاييد نمايش داده خواهد شد.
لطفا" کد زیر را در قسمت پائین آن وارد نمائید.
نام:
 
پست الكترونيك:
 
وب سايت (لطفاً آدرس به صورت کامل وارد شود. بعنوان مثال: http://www.golagha.ir):
 
نظر:  

 


©با معرفت‌ها ذکر مأخذ می‌کنند!
powered by: