facebook instagram telegram telegram
نون و پنیر و قصه!
2012_1_3_10_46_56.jpg
داستان رو متوجه شو!
داستان گرگ‌هایی که می‌خواستن برگردن به قصه‌هاشون اما با جادوی گوسفندای شیطون شدن اینجا ویلون، اسم نمایشی است که برای بچه‌ها اجرا می‌شود. کارگردان نمایش علت این نامگذاری طولانی را این ذکر کرده که بچه‌ها از همان اول متوجه بشوند که با چه قصه‌ای طرف هستند. با این اسم جالب اگر مشتاق دیدن نمایش شدید می‌توانید تا پایان دی ماه ساعت ۵:۳۰ عصر به سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران بروید.آکادمی رمان
انجمن نویسندگان کودک و نوجوان تصمیم گرفته برای نویسنده شدن به شما کمک کند. شما می‌توانید با حضور در آکادمی رمان اگر ایده خوبی دارید سعی کنید که آن را تبدیل به رمان کنید و اگر مشکل ایده دارید یاد بگیرید که آن را چطور پیدا کنید. دوره‌های آکادمی رمان ۱۰ جلسه است که قرار است روزهای سه شنبه برگزار شود و اگر عضو انجمن نیستید باید مبلغ صدهزارتومان برای این دوره بپردازید.


n00125845-b.jpg
نون و پنیر و قصه!
فرهنگسرای بهمن در فصل زمستان برنامه‌های متنوعی درخصوص کتاب دارد. اول اینکه بچه‌ها می‌توانند با انشا‌نویسی در مسابقه کتابخوانی این فرهنگسرا شرکت کنند. دوم اینکه کتابخانه شهید فهمیده این فرهنگسرا یک برنامه به اسم نون و پنیر و قصه دارد که در آن به قصه‌گویی‌، نقاشی و معرفی کتاب می‌پردازد. فرهنگسرای بهمن اولین فرهنگسرایی است که در تهران در میدان بهمن ساخته شد.قصه گفتن هنر است!
اگر پدر و مادر هستید و دلتان می‌خواهد بتوانید خوب برای بچه‌تان قصه بگویید یا اگر کودکید و دلتان می‌خواهد والدینتان خوب برایتان قصه تعریف کنند‌، می‌توانید کتابچه آموزش قصه‌گویی را بخرید و از تجربیات این کتاب برای قصه‌گویی استفاده کنید. این کتابچه را فرهنگسرای خاتم منتشر کرده و با تماس با آنجا می‌توانید تهیه کنید. شماره تماس فرهنگسرا ۶۶۲۰۷۰۸۱ است.


Roozname-negari1-300x207.jpg
واژه‌های کلیدی
اگر دوستدار روزنامه‌نگاری هستید و دلتان می‌خواهد که از اصطلاحات و واژه‌های روزنامه‌نگاری سردر بیاورید، کتاب واژه‌های کلیدی روزنامه‌نگاری انتخاب مناسبی است. این کتاب را دکتر احمد توکلی مدرس دانشگاه نوشته و انتشارات ثانیه منتشر کرده. انتخاب خرید کتاب با جلد سخت یا معمولی هم با خودتان!نقطه ته خط!
علاقه‌مندان به کتاب طنز می‌توانند در برنامه دگرخند این ماه شاهد معرفی و نقد کتاب نقطه سرخط مهرداد صدقی با حضور حسین یعقوبی و رضا ساکی باشند. این برنامه در روز ۱۹ دی ساعت ۵ عصر در تالار شماره ۲ تالار اندیشه در حوزه هنری برگزار می‌شود.

Image3664665.jpg
کار مفید!
حالا که پشت کامپیوتر نشسته‌اید به جای وبگردی سری به اینجا بزنید و بازی شطرنج را یاد بگیرید. مطمئن باشید که وقتی شطرنج را یاد گرفتید، برای سرگرم کردنتان در اوقات بیکاری که فقط یک کامپیوتر بدون اینترنت جلوی دستتان است، فعالیت خوبی است و از حرص خوردن هم جلوگیری می‌کند!پیشنهاد بهزاد هاشمی برای این هفته شما:
بهزاد هاشمی مهندس نرم‌افزار و طراح صفحات وب که سابقه دستیاری چند تله فیلم و ساخت و تدوین چند فیلم کوتاه را نیز دارد در حال حاضر مسئول و مدیر سایت اتحادیه تهیه کنندگان سینمای ایران است. او این هفته یک پیشنهاد سینمایی دارد:
این روزها که موج جدیدی از فیلم‌های کمدی رومنس یا رومانتیک و فیلم‌های سطحی اکشن تمام جهان رو تحت سیطره خودش قرار داده است. تماشای فیلم "درخت زندگی" موهبت الهی محسوب می‌شه که هرچند سال یکبار اتفاق می‌افتد و بر خلاف ظاهر روشنفکرانه و مضامین فلسفی این فیلم به جز ستایش خداوند و قدرت آفرینش آن در ساخت پیکره و جهان هستی، پیغام دیگه ای رو در برندارد.
behzad6446646564.jpg


تاريخ : پنجشنبه ۱۵ دي ۱۳۹۰

Keywords:
About Theater , Academy Novel , Reading Competition , Storytelling training , Keyword Journalism , Mehrdad Sedghi , Reza Saki , Hosein Yaghoobi , Chess , Behzad Hashemi


ارسال نظر

لطفاً نظرتان را به فارسي بنويسيد. نظر شما پس از تاييد نمايش داده خواهد شد.
لطفا" کد زیر را در قسمت پائین آن وارد نمائید.
نام:
 
پست الكترونيك:
 
وب سايت (لطفاً آدرس به صورت کامل وارد شود. بعنوان مثال: http://www.golagha.ir):
 
نظر:  

 


©با معرفت‌ها ذکر مأخذ می‌کنند!
powered by: