facebook instagram telegram telegram
سریال ستایش و بچه‌ها!
orginal-photo_report13761.jpg
وروجک بیا!
شما تابحال یک وروجک دیدید؟ اگر ندیدید حالا فرصت خوبی هست که به دیدن نمایش پسرک و وروجک خیالی برید و یک وروجک را از نزدیک ببینید. این نمایش را می‌توانید بعد از ایام اربعین ساعت ۵ عصر در تالار هنر ببینید.مشکلات آقای پاپ!
ما یک پاپ داریم فیلمی طنزآمیز و ایتالیایی است که این روزها در سینماهای آزادی‌، فرهنگ و ملت پخش می‌شود. این فیلم را نانی مورتی ساخته و خودش هم در آن بازی می‌کند.


2(12).jpg
بچه‌های خاورمیانه
سازمان یونیسف مسابقه‌ای با عنوان کودکان در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و چالش‌های پیش رو برگزار می‌کند که در رشته‌های مختلفی مثل مطبوعات و عکس و کاریکاتور است. تا شهریور سال آینده فرصت دارید که درباره این موضوع فکر کنید و کار بفرستید. فرم فراخوان مسابقه را هم می‌توانید از اینجا بگیرید.برفتم بر در شمس‌العماره!
شمس‌العماره هم اسم یک بنای تاریخی و هم اسم یک جشنواره است که مربوط به کاخ گلستان است و همه افراد صاحب ذوق در بخش‌های مختلفی مثل نقاشی و عکاسی و تئاتر و کاریکاتور و مطلب طنز می‌توانند در آن شرکت کنند. مهلت شرکت در این مسابقه تا ۱۷ بهمن است و در سایت کاخ گلستان می‌توانید شرایطش را بخوانید.


901018_1.jpg
بره‌های ایرانی!
حسن غفاری یک نمایشگاه از مجموعه عکسهایش به اسم بره‌های ایرانی در موزه عکسخانه شهر به پا کرده. موضوع این عکسها ناسازگاری فرهنگ و طبیعت است و تا ۱۱ بهمن برای دیدن این عکس‌ها در عکسخانه در میدان بهارشیراز فرصت دارید.گفتمان!
گفتمان از آن کلماتی است که این سالها وارد واژگان ما شده. اگر علاقه‌مندید که بیشتر در موردش بدانید می‌توانید در کارگاههای تحلیل گفتمان دکتر سجودی که در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار خواهد شد شرکت کنید. این کارگاه از ۱۶ بهمن روزهای یکشنبه برگزار می‌شود و برای ثبت‌نام تا ۵ بهمن با شماره ۸۸۷۲۳۳۱۶ تماس بگیرید.


654545454565.jpg
موسیقی زنان در خدمت دختران
گروه خنیا به سرپرستی پری ملکی یک کنسرت همخوانی و همنوازی برگزار می‌کند که عواید آن به موسسه خیریه مهرطه می‌رسد که از دختران بدسرپرست حمایت می‌کند. اگر اهل مشارکت در این ماجرا هستید برای خرید بلیط این کنسرت که در ۱۰بهمن ماه برگزار می‌شود با شماره تلفن ۸۸۵۵۲۸۲۳ تماس بگیرید.نوروز شکر است!
موسسه فرهنگی اکو می‌خواهد بین ۱۰ کشور عضو اکو مسابقه جشن جهانی نوروز برگزار کند. هنرمندان رشته‌های مختلف این کشورها می‌توانند درباره جشن نوروز و آیین‌های آن آثارشان را تا ۱۶ بهمن بفرستند. مراسم پایانی این جشنواره هم در شهر دوشنبه تاجیکستان برگزار می‌شود. اطلاعات بیشتر را در اینجا ببینید.


55025_943.jpg
سریال ستایش و بچه‌ها!
علاقه‌مندان به نشریات مربوط به کودک و نوجوان بدانند که شماره جدید مجله شهرزاد منتشر شد. در این شماره می‌توانید کلی مطالب متنوع بخوانید از جمله مطلب تماشای سریال ستایش چه بلایی سر بچه‌ها می‌آورد؟. شماره ۳۸ شهرزاد را از دکه‌های مطبوعاتی بخرید.پیشنهاد شادی احدی‌فر برای این هفته شما:
شادی احدی فر بازیگر تلویزیون است که این روزها در مجموعه  «قهوه تلخ» بازي مي‌كند. وي متولد دي ماه است.
این کمدین جوان به خوانندگان گل‌آقا پیشنهاد می‌کند به فکر خلاقیت‌های خودشان باشند. و ورزش را ازياد نبرند تا از دخانیات دور شوند.
248948_1775331105166_1295987654_31516550_68301_n.jpg


تاريخ : پنجشنبه ۲۲ دي ۱۳۹۰

Keywords:
About Theater , We have a Pope , UNICEF , Shamsolemare , Hasan Ghafari , Mehr Taha , Khonya , Noruz , Shahrzad Magazine , Setayesh , Shadi Ahadifar


ارسال نظر

لطفاً نظرتان را به فارسي بنويسيد. نظر شما پس از تاييد نمايش داده خواهد شد.
لطفا" کد زیر را در قسمت پائین آن وارد نمائید.
نام:
 
پست الكترونيك:
 
وب سايت (لطفاً آدرس به صورت کامل وارد شود. بعنوان مثال: http://www.golagha.ir):
 
نظر:  

 


©با معرفت‌ها ذکر مأخذ می‌کنند!
powered by: